حزب استقلال کوردستان
مبارزه ما این است که برای یک کردستان مستقل
In Kurdish
In English
In Farsi
In Arabicفعالیت های سابق

مقالات مختلط


نوشته ای در بیان شرایط بد کنونی حاکم بر ایران ، ابراهیم حیدری نوشته ای در بیان شرایط بد کنونی حاکم بر ایران هرانسانی حق این رادارد که بطورکاملأ آزادانه عقاید،افکارونظرات خود را بیان کند،اما متاسفانه درایران کنونی باحاکمیت رژیم آخوندی ودیکتاتوری این حق وحقوقهابه هیچ نوعی نبوده و وجود » ادامه مطلب ..
مقاومت ملل غیرفارس( قسمت دهم وآخر)ابوهیمن الأحوازی مقاومت ملل غیرفارس( قسمت دهم وآخر)ابوهیمن الأحوازی در قسمتهای قبل بطور مختصر به روند مقاومت ملل غیرفارس بصورت جامع از شروع تا کنون اشاره شد و هرچه به زمان کنون نزدیکتر شدیم نوشتار انتقادی در این بحث افزایش یافت. وطبیعتا هر انتقادی » ادامه مطلب ..
حبیب الله گلپری پور، زندانی سیاسی اعدام شد هرانا؛ حبیب الله گلپری پور، زندانی سیاسی اعدام شد شنبه 04 آبان 1392 ساعت 16:32 |خبرگزاری هرانا - حبیب الله گلپری پور زندانی سیاسی محبوس در زندان مرکزی ارومیه که روز گذشته به سلول انفرادی منتقل شده بود در این زندان اعدام شد. بنا به اطل » ادامه مطلب ..
 
■ حق، مجوز
تصاویر وحشیانه و فیلم ها از جنایات ایران علیه مردم کرد گاهی اوقات شده است در وب سایت ما منتشر شده است، دلیل آن است که جهان را علیه رژیم ایران واکنش نشان می دهند، متاسفانه گاهی اوقات عکس ها و فیلم ها را تحت تاثیر قرار بچه های ما، به این شرط است است برای شما، زمانی که شما کپی این قبیل مواد از وب سایت ما مطمئن شوید است beeing به کودکان زیر سن 18 سال نشان داد نیست.
 
■ اطلاعات تماس
اطلاعات تماس
 
■ لینک برای ناوبری سریع
لینک برای ناوبری سریع