حزب استقلال کوردستان
مبارزه ما این است که برای یک کردستان مستقل
In Kurdish
In English
In Farsi
In Arabicفعالیت های سابق

مقالات مختلط


قطعنامەی کنگرە ملل تحت اشغال ڕژیم ایران ONUI-, اوسلو2013 . قطعنامەی کنگرە ملل تحت اشغال ڕژیم ایران ONUI-, اوسلو2013 .   ای ملل مقاوم غیرفارس تحت اشغال رژیم ایران،  ای ملتهای قهرمان عرب در الأحواز, ای ملت قهرمان کورد در کوردستان, ای ملت قهرمان بلوچ در بلوچستان, ای ملت قه » ادامه مطلب ..
اطلاعیه و دعوت به كنفرانس کنفرانس ملل غير فارس در لندن اطلاعیه و دعوت به كنفرانسکنفرانس ملل غير فارس در لندنبعد از سالها شکنجه وقتل وسرکوب توسط زور گویان وچماقداران نظام فاشیست حاکم، وپس از تحمل دهها سال محرومیت وتحقیر وبی حرمتی وهویت زدائی، وپس از فقدان هرگونه امیدی به رسیدن به گفت » ادامه مطلب ..
زنجیره ی دیداروملاقاتهای دیپلوماتیك حزب استقلال طلب كردستان با سفارت واحزاب دنیا زنجیره ی دیداروملاقاتهای دیپلوماتیك حزب استقلال طلب كردستان با سفارت واحزاب دنیابعد از دیدار سه روزه دبیر كل حزب استقلال طلب كردستان از اتحادیه اروپا و دیداروملاقات ایشان با تنی چند ازاعضای پارلمان اتحاد » ادامه مطلب ..
سنندج:قراربازداشت وریا مروتی از فعالان مدنی در سنندج به مدت یک ماه دیگر تمدید شد . خبر تمدید قرار بازداشت یک فعال مدنی 14/12/2008 خبرگزاری دیدبان حقوق بشر کردستان: سنندج:قراربازداشت وریا مروتی از فعالان مدنی در سنندج به مدت یک ماه دیگر تمدید شد .سنندج:قراربازداشت وریا مروتی از فع » ادامه مطلب ..
 
■ حق، مجوز
تصاویر وحشیانه و فیلم ها از جنایات ایران علیه مردم کرد گاهی اوقات شده است در وب سایت ما منتشر شده است، دلیل آن است که جهان را علیه رژیم ایران واکنش نشان می دهند، متاسفانه گاهی اوقات عکس ها و فیلم ها را تحت تاثیر قرار بچه های ما، به این شرط است است برای شما، زمانی که شما کپی این قبیل مواد از وب سایت ما مطمئن شوید است beeing به کودکان زیر سن 18 سال نشان داد نیست.
 
■ اطلاعات تماس
اطلاعات تماس
 
■ لینک برای ناوبری سریع
لینک برای ناوبری سریع